Ana sayfa

King Loong Metal Products Limited

İyi bir tedarikçi var. Kaliteli mallar ve iyi hizmet veriyorlar. Yeni geliştirme ürünü için bize tam bir öneride bulunabilirler ve sonra bunu yapmak için çok daha fazla zaman kazanabiliriz. Neyse, zaten 5 yıldır işbirliği yapıyoruz.

—— Jayanta Dutta

Biz Hindistan'dan geliyoruz, çanta, çanta üretimi konusunda uzmanım. King Loong'dan her zaman sipariş veririz, çünkü bize çeşitli çanta aksesuarları sunabilirler.

—— Peeyush Nigam

Ben sohbet şimdi

King Loong Metal Products Limited

1 2 3 4 5 6 7 8
King Loong Metal Products Limited King Loong Metal Products Limited King Loong Metal Products Limited King Loong Metal Products Limited King Loong Metal Products Limited King Loong Metal Products Limited King Loong Metal Products Limited King Loong Metal Products Limited
Döküm Bölümü Kalıp Deposu Kalıp Geliştirme Bölümü (2) Meclis Departmanı Ofis Showroom Açık Resepsiyon

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
İhracatçı
Şirket ticaret
Ana Pazar : Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Orta Doğu
Dünya çapında
Markalar : KRAL
No. Çalışanları : 300~500
Yıllık satış : 200000-500000
Yıl kurulan : 2013
İhracat p.c : 40% - 50%
King Loong Metal Ürün Co, Ltd on yıldır metal aksesuar alanında olmuştur. Çanta, ayakkabı, konfeksiyon endüstrisi için donanımda bu kadar geniş bir uzmanlık alanına sahip olmak. Pazar kapsamımız Güney Amerika, Avrupa ve Amerika’dır.

Yüksek kaliteli ürünleri garanti etmek için, tüm üretim süreçleri tamamen sahip olduğu fabrikada dış işleme tabi tutulmaksızın gerçekleştirilmektedir. Döküm, parlatma, cilalama ve galvanik kaplama dahil.

Numune alma, kalıplama, kalite kontrol ve sevkiyattan tek elden hizmet veriyoruz.

Ürün yelpazemiz; tokalar, kilitler, kancalar, halkalar, metal plakalar, anahtarlıklar, halkalar, perçinler, vb. Dahil olmak üzere çanta, çanta ve giysi aksesuarlarını kapsar. Hızlı değişen küresel pazarın ve müşterilerin isteklerinin karşılanmasında gelişiyoruz. Ayrıca, OEM ve müşterilerin tasarımı açıktır.

Verimli ve güvenilir malzeme ve lojistik tedarikçileri içeren güçlü bir çeşitlendirilmiş grup ağıyla, üretim ve kalite kontrol konusundaki tecrübemizle, müşterinin çeşitli isteklerini her zaman karşılamaya yetkin olabiliriz.

İletişim bilgileri
King Loong Metal Products Limited

İlgili kişi: Mr. James Chan

Tel: +86-18620502870

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)